Zwycięstwo – MISTRZ POLSKI 2021 !!!

Zwycięstwo – MISTRZ POLSKI 2021 !!!

Od pierwszego dnia V Klubowych Mistrzostw Polski Seniorów, drużyna Business Golf Club była liderem. Ostatni dzień gry na polu Toya Golf przypieczętował zwycięstwo. Mając dużą przewagę punktową w stosunku do drugiej drużyny i tak, w powietrzu było czuć nutkę napięcia, aż do ostatniego putta.

Zwycięzcy zagrali w składzie: Bogdan Bigus, Janusz Stokłosa, Krzysztof Skiba, Kazimierz Magda, Tomasz Roman i Leszek Bać. Jak przyznał kapitan drużyny Leszek  Bać, zaprocentowało doświadczenie.

Nasze atuty to doświadczenie, średnia wieku 50+ i ambitne podejście. Do tego dyscyplina, koleżeńskość i dobra atmosfera. Rywalizacja była stricte sportowa, czyli to, co najbardziej lubimy, a turniej zapamiętamy bardzo mile, bo organizacja świetna, pole bardzo dobrze przygotowane, pogoda sprzyjająca” – powiedział Leszek Bać.

Dodał, że Bogdan Bigus był najmocniejszym ogniwem, ale generalnie reprezentanci „biznesowej załogi” grali lepiej niż ich hcp, czyli powyżej swoich możliwości.

Kluczem było też ogranie i znajomość pola Toya, które lubimy i cenimy. Teraz oczywiście rośnie apetyt na klubowe MP mężczyzn, tylko musimy najpierw awansować do grupy mistrzowskiej i taki jest cel na sierpniowy turniej” – wspomniał.

A tak pisali o naszym zwycięstwie w dzienniku Sport

https://sportdziennik.com/golf-beniaminek-siegnal-po-zloto/?doing_wp_cron=1625074861.0309250354766845703125

Gratulujemy Zwycięzcom