Bogdan Bigus Mistrzem Polski Seniorów 2021

Bogdan Bigus Mistrzem Polski Seniorów 2021

Business Golf Club, to mistrzowski Klub z wspaniałymi golfistami.

Nasz Klubowicz Bogdan Bigus został Mistrzem Polski Seniorów, już od pierwszego dnia rozgrywek Bogdan uplasował się na pierwszym miejscu i tak pozostało do końca:

1 R – 75

2 R – 78

3 R – 76

Plus 13 pozwoliło wygrać i to z zapasem. Oczywiście jestem zadowolony z tytułu mistrza kraju, ale rezultat nie satysfakcjonuje. Dało się wykręcić lepsze wyniki. Nic nie stało na przeszkodzie, nic nie przeszkadzało – pogoda świetna, wiatr nie wiał zbyt mocno, pole ekstra przygotowane, flighty super, mega atmosfera – wszystko idealne. A jednak moją ambicją jest gra na par lub poniżej” – powiedział Bogdan Bigus, po czym dodał: „Lubię stricte sportową rywalizację i żałuję, że w turnieju nie uczestniczył m.in. reprezentant gospodarzy Bill Carey i że kilku graczy poddało walkę, schodząc wcześniej z pola. Preferuję rywalizację do końca. Dużo mi dały wyjazdy na zagraniczne turnieje czy też start wśród zawodowców na Polish Open – ograłem się, nie mam już tremy sprawdzając swoje możliwości z lepszymi. Jeden etap za mną, kolejne zawody przede mną. Liczę, że zbierzemy mocną ekipę, która powalczy w European Senior Men’s Team Championship, które maja się odbyć na Słowacji

Gratulujemy i życzymy Bogdanowi dalszych sportowych sukcesów.